Z całego serca polecam Pawła. Każda nasza rozmowa była dla mnie ważnym i inspirującym doświadczeniem. Dojrzały człowiek, z dużą mądrością życiową, osobistymi kompetenecjami, nieustannie w rozwoju. Bardzo to cenię. Tak, jak czyste intencje Pawła, którym ufam. Polecam serdecznie!